.

Projekt Tarasu

Dobrze zaprojektowany taras to podstawa udanej realizacji, a projektowanie to nasza specjalność. Wsłuchamy się w Twoje potrzeby, zaproponujemy oryginalne i sprawdzone rozwiązania, będziemy pracować nad projektem aż spełni oczekiwania w 100%. Przygotujemy fachową dokumentację projektową, która nie tylko zilustruje koncepcję, lecz także pozwoli na właściwe wykonanie wszystkich etapów - od instalacji po nasadzenia roślin i małą architekturę.

Kompleksowa Realizacja

Stawiamy na kompleksowość bo wierzymy, że takie podejście zapewnia najlepszy efekt. Koordynujmy prace naszych ekip i podwykonawców, aby przebiegały sprawnie i we właściwej kolejności, czuwając przy tym nad jakością wszystkich komponentów – instalacji, nawierzchni, donic, roślin, oświetlenia, nawodnienia oraz dodatkowych elementów umieszczanych na tarasie.

.

Serwis Pielęgnacyjny

Taras to żywe rośliny oraz nawierzchnia i instalacje wystawione na działanie czynników atmosferycznych przez cały rok, w związku z tym wymaga odrobinę pielęgnacji, aby utrzymać świeży wygląd. Pomagamy w tym, świadcząc usługi serwisu sezonowego - zabezpieczamy rośliny i instalacje nawadniającą na zimę oraz uruchomiamy ponownie na wiosnę i konserwujemy nawierzchnie.