Oferta - Pielęgnacja Tarasu - Taras - Projekt Tarasu i Aranżacja | Zieleń Bez Granic | Galeria Zdjęć

PIELĘGNACJA TARASÓW – WARSZAWA I CAŁA POLSKA

Fachowa pielęgnacja jest bardzo ważna, aby utrzymać taras w świetnym stanie przez długie lata. Dotyczy to nie tylko roślin, ale również instalacji i nawierzchni. Niezbędne minimum to serwis sezonowy – przygotowanie ogrodu do wegetacji zimą oraz rozpoczęcie sezonu wiosną. Warto również systematycznie dbać o kondycję roślin, aby mogły zdrowo wzrastać i obficie kwitnąć.


OFEROWANE PRACE PIELĘGNACYJNE

01.

SERWIS WIOSENNY – ROZPOCZĘCIE SEZONU

Na wiosnę, gdy przyroda budzi się do życia, wykonujemy część prac, które będą procentowały przez cały sezon. Należy do nich zdjęcie okryć roślin, uruchomienie instalacji nawadniającej, przycięcie suchych gałęzi, pnączy oraz suchych wiązek traw. Opcjonalnie również odświeżenie nawierzchni i pozostałych elementów, które mogły stracić blask po zimie.

02.

REGULARNY SERWIS PIELĘGNACYJNY

Warto dbać o taras przez cały rok. Do głównych zadań należy cięcie pielęgnacyjne i formujące roślin, nawożenie, zwalczanie chorób i szkodników roślin oraz systematyczne przeglądy instalacji nawadniającej.

03.

SERWIS ZIMOWY – ZAMKNIĘCIE SEZONU

Aby rośliny dobrze zniosły zimę, należy je do tego odpowiednio przygotować przez wykonanie okryć. Dodatkowo opróżniamy i zabezpieczamy instalację nawadniającą, aby nie została uszkodzona przez mróz. Przy okazji, na życzenie klienta, zawieszamy świąteczne dekoracje i oświetlenie.

POZNAJ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

  • „Zieleń bez granic” to wspaniala, rodzinna firma. Jestem zachwycona mila atmosfera, profesjonalnoscia, przyjaznym podejsciem do klienta! Z calego serca polecam wszystkim ta firme. Im po prostu bardzo zalezy na tym aby klient byl zadowolony. Wszyscy pracownicy sa przesympatyczni. Oby wiecej takich firm!!!

    MAGDALENA
  • Pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy- taras wygląda dokładnie tak jak na wizualizacjach chociaż wydawało się to nieprawdopodobne. Rośliny oraz materiały zostały dobrane w optymalny dla nas sposób- zarówno kosztowo jak i wizualnie. Dodatkowo- bardzo miła współpraca.

    LIDIA
  • Z czystym sumieniem mogę polecić firmę „Zieleń Bez Granic”. Kontakt z Właścicielką był bezproblemowy, zawsze z chęcią odpowiadała na nasze pytania. Projekt, który dla nas został przygotowany był świetny i przyjęliśmy go bez uwag, a aranżacja została wykonana na najwyższym poziomie.

    AGNIESZKA