Oferta - Kompleksowa Realizacja - Taras - Projekt Tarasu i Aranżacja | Zieleń Bez Granic | Galeria Zdjęć

KOMPLEKSOWA REALIZACJA TARASÓW – WARSZAWA I CAŁA POLSKA

Stawiamy na kompleksowość bo wierzymy, że takie podejście zapewnia najlepszy efekt. Koordynujmy prace naszych ekip i podwykonawców, aby przebiegały sprawnie i we właściwej kolejności, czuwając przy tym nad jakością wszystkich komponentów – instalacji, nawierzchni, donic, roślin, oświetlenia, nawodnienia oraz dodatkowych elementów umieszczanych na tarasie.


OFEROWANE PRACE PROJEKTOWE

01.

PRZYGOTOWANIE TARASU

Pierwszym krokiem są prace przygotowawcze, czyli zdjęcie zbędnych elementów z tarasu oraz zabezpieczenie mieszkania do transportu materiałów.

02.

ROZŁOŻENIE INSTALACJI

Rozkładamy instalację elektryczną i nawadniającą, w miejscach w których znajdą się donice z roślinami i lampy. Instalacje zostają doprowadzone do skrzynki ze sterownikami (którą można estetycznie zakryć).

03.

DONICE, PERGOLE I MAŁA ARCHITEKTURA

Ustawiamy donice oraz wykonujemy elementy małej architektury jak np. pergola, ogród zimowy, sauna.

04.

ROŚLINY

Podczas sadzenia roślin w donicach, dbamy o umiejętne rozmieszczenie poszczególnych egzemplarzy, aby razem tworzyły piękną kompozycję. Czasami ta sama rośliny wygląda zupełnie inaczej z różnych stron.

05.

NAWIERZCHNIE

Wykonujemy nawierzchnie drewniane, kompozytowe, kamienne oraz ze sztucznej trawy.

06.

TRAWNIK

Niektóre projekty tarasu uwzględniają wykonanie trawnika. Rozkładamy trawnik z darni na odpowiedniej podkonstrukcji, aby mógł prawidłowo funkcjonować na tarasie.

07.

MONTAŻ LAMP

Właściwie dobrane i zainstalowane oświetlenie, pozwala korzystać z tarasu również wieczorem i nocą. Światła reflektorów wydobywają formę roślin w bardzo zjawiskowy sposób – wyglądają wtedy zupełnie inaczej niż w świetle dziennym.

POZNAJ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

  • „Zieleń bez granic” to wspaniala, rodzinna firma. Jestem zachwycona mila atmosfera, profesjonalnoscia, przyjaznym podejsciem do klienta! Z calego serca polecam wszystkim ta firme. Im po prostu bardzo zalezy na tym aby klient byl zadowolony. Wszyscy pracownicy sa przesympatyczni. Oby wiecej takich firm!!!

    MAGDALENA
  • Pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy- taras wygląda dokładnie tak jak na wizualizacjach chociaż wydawało się to nieprawdopodobne. Rośliny oraz materiały zostały dobrane w optymalny dla nas sposób- zarówno kosztowo jak i wizualnie. Dodatkowo- bardzo miła współpraca.

    LIDIA
  • Z czystym sumieniem mogę polecić firmę „Zieleń Bez Granic”. Kontakt z Właścicielką był bezproblemowy, zawsze z chęcią odpowiadała na nasze pytania. Projekt, który dla nas został przygotowany był świetny i przyjęliśmy go bez uwag, a aranżacja została wykonana na najwyższym poziomie.

    AGNIESZKA